Wymiana matrycy

Matryca odpowiada za wyświetlanie obrazu, a jej uszkodzenie następuje z reguły na skutek czynników mechanicznych – np. upuszczenia laptopa lub jego zalania. Uszkodzona matryca może wyświetlać obraz nieprawidłowo – pojawiają się na nim plamy lub pasy, zanika podświetlenie. Awaria tego komponentu często wiąże się również po prostu z całkowicie niedziałającym wyświetlaczem komputera. Kiedy potrzebna jest wymiana matrycy, najlepiej zlecić ją fachowcowi – jest to bowiem bardzo delikatna część, a jej montaż wymaga specjalistycznej wiedzy oraz wprawy.

Wymiana matrycy – Dell, HP, Samsung, Toshiba, Sony VAIO

Jeśli ekran Twojego komputera uległ mechanicznemu uszkodzeniu lub zalaniu albo przejawia inne objawy nieprawidłowej pracy, zgłoś się do nas. Nie każde problemy związane z ekranem komputera oznaczają, że potrzebna jest wymiana matrycy. Nieprawidłowe wyświetlanie mogą też powodować m.in. problemy z jej podłączeniem do płyty głównej lub świetlówką albo uszkodzenie karty graficznej. W CTI TELENET poddamy Twój sprzęt drobiazgowej diagnostyce i zlikwidujemy utrudniającą Ci korzystanie z laptopa usterkę. Specjalizujemy się w pracach serwisowych dotyczących większości popularnych marek komputerów – naprawiamy m.in. laptopy Dell, HP, Samsung, Toshiba czy VAIO. Wybierając nasze usługi, możesz być pewien, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone profesjonalnie i rzetelnie, a do wykonania naprawy użyjemy wyłącznie najwyższej jakości części zamiennych.

Profesjonalna wymiana matrycy i inne prace serwisowe oraz naprawcze

Jeśli matryca Twojego komputera uległa fizycznemu uszkodzeniu (np. pęknięciu), nie obejdzie się bez jej wymiany. Nie ryzykuj, dokonując amatorskiej naprawy i zdecyduj się na usługi prawdziwych profesjonalistów – firmy CTI TELENET. Oferujemy nasze fachowe wsparcie, pełną rzetelność oraz terminową realizację zlecenia, dzięki czemu nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim laptopem na zbyt długo. Ponadto zgłosić się możesz do nas z wieloma innymi problemami technicznymi, dotyczącymi laptopów najpopularniejszych marek (Dell, HP, Toshiba, Samsung, Sony VAIO i wielu innych).

Serdecznie zapraszamy.